dzielnicewroclawia.pl

Blog dotyczący Wrocławia, hobby i lifestylu

LifestyleSpołeczeństwo

Festiwal Pizzy w Pizza Hut – Gdzie są restauracje Pizza Hut we Wrocławiu?

Festiwal Pizzy w Pizza Hut – Gdzie są restauracje Pizza Hut we Wrocławiu?

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to coroczne wydarzenie, podczas którego miłośnicy pizzy mają okazję spróbować różnorodnych smaków, zarówno tych klasycznych, jak i nowych, niekonwencjonalnych kompozycji. W 2023 roku, Festiwal Pizzy przyciągnie tłumy kolejny raz, oferując unikalne doświadczenia kulinarne na terenie całego kraju, a także w wybranych restauracjach wrocławskich.

O Festiwalu Pizzy

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to wyjątkowe wydarzenie, które umożliwia klientom próbowanie różnych smaków pizzy w ramach jednej wizyty w restauracji. Dzięki temu, zarówno miłośnicy mięsnych kompozycji, jak i wegetarianie mogą odkrywać nowe smaki, korzystając z promocji i jedząc ile tylko dusza zapragnie. W trakcie festiwalu, każdy ma szansę spróbować ponad 20 wyjątkowych smaków, wśród których znajdują się zarówno klasyczne propozycje, jak i innowacyjne połączenia składników.

Historia Festiwalu Pizzy

Festiwal Pizzy w Pizza Hut ma już swoją długą tradycję. Pierwsze edycje odbywały się w małym gronie, jednak z roku na rok zainteresowanie wydarzeniem rosło. Obecnie Festiwal Pizzy jest jednym z najciekawszych wydarzeń kulinarnych w Polsce, a kolejne edycje przyciągają coraz więcej fanów pizzy.

W 2023 roku, Festiwal Pizzy w Pizza Hut odbył się już po raz 17. W tym roku Festiwal Pizzy trwał przez dwa miesiące, od 10 stycznia do 27 lutego, a uczestnicy mieli szansę spróbować wszystkich smaków z menu Pizza Hut, w tym takich nowości, jak pizza Ostry Kurczak, pizza Sweet Pepperoni, pizza Meat Lover i pizza BBQ Bekon.

Restauracje uczestniczące we Wrocławiu

Wrocław to jedno z miast, w których znajdują się liczne restauracje Pizza Hut, które uczestniczą w Festiwalu Pizzy. Dzięki temu, mieszkańcy Wrocławia mają możliwość skorzystania z promocji Festiwalu Pizzy i delektowania się różnorodnymi smakami pizzy.

Jak znaleźć restauracje uczestniczące?

Aby znaleźć restauracje Pizza Hut uczestniczące w Festiwalu Pizzy we Wrocławiu, wystarczy zajrzeć na stronę internetową Pizza Hut lub skorzystać z wyszukiwarki Google. Warto zwrócić uwagę na lokalizacje z obsługą kelnerską, gdyż tylko w nich można skorzystać z promocji Festiwalu Pizzy.

Pizza Hut we Wrocławiu:

 • Pizza Hut Wrocław Rynek – ul. Rynek 49
 • Pizza Hut Wrocław Astra – ul. Horbaczewskiego 4/6
 • Pizza Hut Wrocław Wroclavia – ul. Sucha 2
 • Pizza Hut Wrocław Leclerc – Zakładowa 2/4
 • Pizza Hut Wrocław Berg – ul. Curie-Skłodowskiej 1
 • Pizza Hut Wrocław Borek – al. Gen. Józefa Hellera 52
 • Pizza Hut Wrocław Magnolia – ul. Legnicka 58
 • Pizza Hut Wrocław Delco Shell – ul. Kamienna 145
 • Pizza Hut Wrocław Pasaż Grunwaldzki – Plac Grunwaldzki 22
 • Pizza Hut Wrocław Centrum Handlowe Korona – ul. Bolesława Krzywoustego 126
 • Pizza Hut Wrocław Bielany Wrocławskie – ul. Czekoladowa 14
 • Pizza Hut Wrocław Bielany Auchan – ul. Francuska 6

Rodzaje promocji w ramach Festiwalu Pizzy

W ramach Festiwalu Pizzy, uczestnicy mają do wyboru różne opcje promocyjne, w zależności od dnia tygodnia oraz wybranej formy korzystania z oferty:

 • Poniedziałek – Czwartek: 45,99 zł
 • Piątek – Niedziela: 51,99 zł
 • Festiwal Pizzy z wielką dolewką (napój dolewany bez końca w specjalnej cenie):
  • Poniedziałek – Czwartek: 51,99 zł
  • Piątek – Niedziela: 57,99 zł
 • Zestaw sosów do Festiwalu Pizzy:
  • 3 salsy: 5,99 zł
  • 5 sosów: 7,99 zł

Skorzystanie z promocji

Aby skorzystać z promocji w ramach Festiwalu Pizzy, wystarczy odwiedzić jedną z restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską we Wrocławiu, wybrać swoje ulubione smaki pizzy lub odkryć nowe, a następnie korzystać z promocji i jeść ile dusza zapragnie.

Pizza na dowóz we Wrocławiu

Jeśli nie masz możliwości uczestniczenia w Festiwalu Pizzy w restauracji, możesz zamówić swoją ulubioną pizzę na dowóz we Wrocławiu. Dzięki temu, będziesz mógł cieszyć się gorącą, aromatyczną pizzą prosto z pieca, nie wychodząc z mieszkania.

Jak zamówić pizzę na dowóz?

Aby zamówić pizzę na dowóz we Wrocławiu, wystarczy zajrzeć na stronę internetową Pizza Hut, zapoznać się z menu i wybrać coś dla siebie. Następnie, można złożyć zamówienie online lub przez telefon, a dowóz zawsze jest gratis.

Pizza na dowóz jako sposób na uratowanie domówki

Pizza z dowozem we Wrocławiu to doskonały sposób na uratowanie każdej domówki. Jeśli na imprezie zabraknie przysmaków, wystarczy tylko jeden telefon, by po chwili zapach aromatycznej pizzy wypełnił całe mieszkanie.

Pizza na wynos we Wrocławiu

Jeśli masz ochotę na pizzę, ale wolisz zjeść ją w domu, możesz skorzystać z opcji pizzy na wynos. Wystarczy wstąpić do jednej z pizzerii Pizza Hut we Wrocławiu i złożyć zamówienie osobiście, przez telefon lub online. Dzięki temu, zaoszczędzisz czas i będziesz mógł cieszyć się ciepłą, pachnącą pizzą w zaciszu własnego mieszkania.

Skomponuj własną pizzę na wynos

Zamawiając pizzę na wynos, możesz skomponować swoją autorską wersję z ulubionych składników lub zamówić „pół na pół”, czyli połączenie dwóch wybranych smaków. Dzięki opcji na wynos, delektowanie się przysmakiem w domowym zaciszu będzie wyjątkowo proste.

Podsumowanie

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to doskonała okazja do odkrywania nowych smaków i cieszenia się różnorodnością pizzy. Niezależnie od tego, czy uczestniczysz w Festiwalu Pizzy w restauracji, zamawiasz pizzę na dowóz czy na wynos, możesz być pewien, że będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym smakiem pizzy przygotowanej przez profesjonalistów. Zaplanuj swoją wizytę w jednej z wrocławskich restauracji Pizza Hut i dołącz do grona miłośników Festiwalu Pizzy!

Udostępnij