dzielnicewroclawia.pl

Blog dotyczący Wrocławia, hobby i lifestylu

Lifestyle

Na jakie kursy angielskiego we Wrocławiu możesz się zapisać?

Na jakie kursy angielskiego we Wrocławiu możesz się zapisać?

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego we Wrocławiu? Zastanawiasz się, jaką ofertę znajdziesz w tym mieście? Zerknij na nasz artykuł, aby poznać rodzaje kursów, na które możesz się zapisać!

Na jakie kursy angielskiego we Wrocławiu możesz się zapisać?

Chcesz rozpocząć naukę angielskiego we Wrocławiu? Zastanawiasz się, jaką ofertę znajdziesz w tym mieście? Zerknij na nasz artykuł, aby poznać rodzaje kursów, na które możesz się zapisać!

Kursy grupowe w każdym wieku

Szkoły językowe we Wrocławiu w większości skupiają się na organizowaniu grupowych kursów językowych. Oferta jest dość bogata, możesz uczyć się na każdym poziomie zaawansowania, a także niezależnie od wieku. Na zajęcia zapiszesz swoje dziecko chodzące do przedszkola, ósmoklasistę, maturzystę, a nawet babcię! Grupy dla dzieci i młodzieży są podzielone zwykle klasami i poziomem zaawansowania. Z kolei, decydując się na angielski dla dorosłych z Wrocławia, niezależnie, ile masz lat, możesz rozpocząć taki kurs od podstaw lub na poziomie A2 do C2. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w niewielkich grupach, co pozwala na swobodną naukę i ciekawe dyskusje.

Nauka indywidualna od A1 do C2

Jeśli regularne lekcje grupowe nie sprawdzają się przy Twoim grafiku, postaw na indywidualne i ucz się wtedy, kiedy najbardziej Ci pasuje! Taka forma kursu sprawdzi się dla osób, które oprócz napiętego harmonogramu dnia mają konkretne potrzeby np. naukę zawodowego słownictwa. Na takich spotkaniach przećwiczysz konkretne zagadnienia, a program zostanie dostosowany pod Twoje potrzeby i preferencje. Dodatkowo, możesz wybrać także wygodną naukę angielskiego online, która da Ci jeszcze więcej elastyczności.

Zajęcia z native speakerem

Chcesz osłuchać się z brytyjskim, amerykańskim, a może australijskim akcentem? Taką opcję zyskasz dzięki zajęciom z native speakerem! Wiele szkół oferuje kursy grupowe, które w duecie prowadzą na przemian polski nauczyciel i native speaker. To świetne połączenie, które pozwoli Ci zarówno na naukę gramatyki i wyjaśnianie zawiłości z nią związanych z polskim lektorem, jak również ciekawe konwersacje z rodowitym mieszkańcem krajów anglojęzycznych, który ma doświadczenie w nauce języka. Możesz również pójść o krok dalej i postawić na konwersacyjne spotkania tylko z native speakerem. Na początku mogą być wyzwaniem, jednak z czasem dodadzą Ci pewności w mówieniu po angielsku.

Na takie zajęcia zapiszesz się, chociażby w Akademii Języków Obcych Olymp. Wejdź na stronę szkoły i zerknij na kursy języka angielskiego i koniecznie wypełnij test poziomujący!

Kursy dla firm

W tym mieście znajdziesz także szeroka oferta kursów języka angielskiego dla firm. Lekcje mogą być przeprowadzane w szkole, jak również w siedzibie przedsiębiorstwa. Wszystko tak naprawdę zależy od indywidualnych ustaleń. Sam program nie jest z góry narzucony, a szkoły językowe chętnie dopasowują się do wymagań firm pod tym kątem. Chcesz zorganizować takie zajęcia u siebie? Koniecznie napisz maila do wybranej szkoły i przedstaw w nim, na czym najbardziej Ci zależy – czy chcesz podszkolić umiejętności pracowników dotyczące biznesowych negocjacji z klientami czy nauczyć ich przygotowywać dokumenty w obcym języku?

Nie tylko angielski

Czy wiesz, że zapisując się na kursy językowe w mieście Wrocław możesz nie tylko uczyć się angielskiego? Wiele szkół proponuje także naukę hiszpańskiego, niemieckiego, a także popularnego w ostatnim czasie koreańskiego lub szwedzkiego. Interesujące zajęcia z pewnością znajdziesz, korzystając z wyszukiwarki Google, jak również pytając o indywidualną ofertę w wybranym miejscu!

Udostępnij